Najczęściej zadawane pytania:

Jaki jest czas realizacji usługi?

Termin realizacji usługi ustalany jest indywidualnie. Czas oczekiwania jest zależny od wybranych lub wymaganych czynności.

Regeneracja felg w Bochni - dlaczego u nas?

Działamy na terenie Bochni i wszystkie usługi wykonujemy w naszym serwisie. Nie korzystamy z zewnętrznych usług, dlatego Twoje felgi są całkowicie bezpieczne.

Czy mogę uzyskać wycenę na podstawie zdjęć?

Tak. Na podstawie przesłanych do nas zdjęć jesteśmy w stanie zrobić wstępną wycenę regeneracji felg. Wskazać konieczny zakres prac. Należy jednak pamiętać, że nie jest to końcowa wycena. Ta możliwa jest po bezpośrednich oględzinach, gdzie nasz specjalista oceni czy nie potrzebne są dodatkowe usługi.

Czy prostowanie felg jest bezpieczne?

Tak. Jeśli z powodu zbyt wysokich naprężeń felga pęknie, będziemy musieli ją spawać.

Czy cena regeneracji felg może ulec zmianie?

Tak. Cena regeneracji felg może ulec zmianie. Najczęściej cena ulega zmianie, ponieważ w trakcie realizacji usługi pojawiają się uszkodzenia, które nie były widoczne na pierwszy rzut oka. Cena ulega zmianie również w sytuacji, gdy Klient chce jednak wybrać inny kolor czy zmienić metodę malowania. Klient na bieżąco jest informowany o ewentualnych dodatkowych kosztach.

Czy można stosować chemię motoryzacyjną na lakier?

Tak. Nanoszone przez nas powłoki są trwałe i odporne na chemię motoryzacyjną. Odradzamy jednak stosowanie chemii bazującej na alkoholach.

Czy na czas trwania regeneracji dajemy koła zastępcze?

Nie oferujemy kół zastępczych. W przypadku braku drugiego kompletu kół można umówić się na dogodny termin i bezpiecznie zostawić samochód na podnośniku w naszym serwisie.

Jakie oferujemy kolory?

Dostępne kolory można zobaczyć na przykładowych felgach w naszych serwisach oraz w zakładce Realizacje, gdzie na bieżąco zamieszczamy zdjęcia zregenerowanych felg. Ponadto istnieje możliwość dobrania lakieru. Koszt naliczany jest według cennika.

Czy możemy odnowić felgi bez prostowania?

Oczywiście, że tak. Niemniej jednak, nie ma to żadnego sensu. Szczególnie w przypadku opcji z toczeniem frontów na maszynie CNC. Felgi muszą być idealnie proste.

Czy napawanie rantów wymaga położenia od nowa lakieru?

Tak. Spawanie odbywa się w temperaturze do 3100°C. Żaden lakier nie ma takiej odporności na temperaturę. Poza tym do spawania wymagane jest usunięcie lakieru w miejscu spojenia.

Czy po wymalowaniu jednej felgi będzie widać różnice w porównaniu do pozostałych?

Tak, różnice będą widoczne. Nawet dobranie lakieru po kodzie czy przy pomocy spektrofotometru będzie się odróżniać.

Ile razy mogę ponownie toczyć front?

Ilość jest zależna od głębokości uszkodzeń. Felgi można frezować do momentu, w którym technik stwierdzi, że dalsze toczenie może skutkować uszkodzeniem felgi.

Jak wygląda gwarancja?

Dajemy rok gwarancji na nasze powłoki. Technicznie rzecz ujmując, dopóki nie dojdzie do uszkodzenia mechanicznego, to z powłoką nie będzie się nic działo.

Czy montaż opon na odnowione felgi i później na samochód jest w cenie regeneracji felg?

To są dwie różne usługi. W związku z powyższym cena odnowy felg nie zawiera kosztów montażu.

Czy istnieje możliwość wysyłki zregenerowanych felg?

Oczywiście. Możemy dostarczyć felgi na terenie całego kraju. Koszt wysyłki nie jest wliczony w koszt odnowy felg.

Czy podczas regeneracji felg istnieje możliwość ich nieodwracalnego uszkodzenia?

Nie. Profesjonalny proces regeneracji jest całkowicie bezpieczny dla felg. Oczywiście, jeśli byłyby jakiekolwiek wątpliwości to pracownik wykazałby je przed przyjęciem felg do odnowy.

Opłaca się bardziej zregenerować felgi czy też zakupić nowe?

Regeneracja jest zdecydowanie tańsza od nowych felg. Zakup nowych felg może okazać się korzystniejszy w wypadku nieodwracalnego uszkodzenia.

Malowanie proszkowe czy malowanie natryskowe - która z metod jest lepsza?

Malowanie proszkowe tworzy trwalszą powłokę. Malowanie ciekłe wydobywa lepszą głębię koloru i cechuje się bogatszą, a wręcz nieograniczoną paletą barw. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań od regeneracji felg.

Czy można wycenić felgi znajdujące się na samochodzie?

Oczywiście, że tak, ale będzie to wstępna wycena. Ostateczna kwota zostanie podana po sprawdzeniu czy felgi są proste.

Czy można skrócić czasu oczekiwania na regenerację po dodatkowej opłacie?

Nie ma takiej możliwości. Felgi regenerowane są według kolejności przyjmowania. Każdy proces wymaga czasu i skupienia. Dbamy o to, aby każda sztuka i komplet odnowiony był z największą starannością i precyzją.