Ruszamy z akcją POMAGANIE PRZEZ ODNAWIANIE FELG, w której wystawiamy na licytację usługę kompleksowej odnowy felg w samochodzie, a wylicytowana kwota zostanie w całości przekazana na wcześniej określony cel charytatywny.

Jeśli chcesz odnowić felgi lub po prostu zmienić ich kolor to weź udział w naszej akcji!

TY licytujesz

MY odnawiamy

WSPÓLNIE POMAGAMY

Jak to działa?

Co miesiąc organizujemy akcję charytatywną, której głównym celem jest wylicytowanie jak najwyższej kwoty, która w całości zostanie przeznaczona na wcześniej wyznaczony cel.

Informacja o akcji pojawi się w dedykowanym poście, który zostanie opublikowany na fanpejdżu odnowafelg.pl. Znajdą się tam wszystkie niezbędne informacje - co jest przedmiotem licytacji, jaka jest cena wywoławcza oraz konkretna data zakończenia licytacji.

Licytacja odbywa się w komentarzach pod postem akcji charytatywnej POMAGANIE PRZEZ ODNAWIANIE. Cenę należy podbijać o co najmniej 5 zł. Wygrywa osoba z najwyższą kwotą, która zostanie podana w komentarzu pod postem w chwili zakończenia licytacji.

Osoba, która wygra licytację ma 3 dni na zrealizowanie przelewu kwoty wskazanej w komentarzu pod postem. Następnie pieniądze w całości zostaną przekazane na konto organizacji pożytku publicznego ze wskazaniem na co mają zostać przeznaczone.

Po potwierdzeniu dokonania przelewu ze zwycięzcą ustalany jest termin realizacji usługi, która musi zostać wykonana w terminie do 9 miesięcy od daty zakończenia licytacji.